KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Tusch 5464394
nr 546 4394
Tusch
Signerad VIKSTEN, kvinna i vatten, 18x23
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 13 oktober 2008
kl 16:38:22
150 kr
200 kr
450 kr
500 kr